Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
   
Konu: Win8 Ağ Köprüsü Oluşturmak
KingSkrupellos
*
avatar
Hacktivist
Durum: Çevrimiçi
Seviye Puanı: 55
Yaşam Puanı: 1,372 / 1,372
Deneyim: 90 / 100
Rep Sayısı: 2766
Mesaj Sayısı: 6321
Üyelik Tarihi: 21.08.2013
     
Yorum: #1
Win8 Ağ Köprüsü Oluşturmak
31.07.2014 15:00
Windows 8′de Ağ Köprüsü Oluşturmak

Ağ Köprüsü, iki veya daha fazla ağı, iletişim kurmaları amacıyla birbirine bağlayan yazılımsal veya donanımsal bir işlemdir. Örneğin işyerinizde birden fazla bilgisayar var. Bu bilgisayarlar arasında veri ve ağ paylaşımı yapmak için ağ köprüsü oluşturmalısınız.Windows işletim sistemi üzerindeki Ağ Köprüleme sistemini kullanırsanız başka bir donanıma ihtiyacınız kalmaz. Şimdi Windows 8′de ağ köprüsü oluşturmak için yapmanız gerekenler sadece birkaç saniyenizi alacak.
1.Adım
Öncelikle Windows Tuşu + F klavye kombinasyonunu kullanarak arama ekranını açıyoruz ve Ayarlar kategorisinde arama yaparak Ağ Bağlantılarını Görüntüle ikonuna tıklıyoruz. Aynı pencereye Charms menüsü > Ayarlar > Denetim Masası > Ağ ve Internet > Ağ Bağlantıları yolunu kullanarak da ulaşabiliriz.
2.Adım
Ağ Köprüsü kurmak istediğiniz bağlantıları CTRL tuşuna basılı tutarak seçiyoruz.
3.Adım
Daha sonra bağlantılardan birine farenin sağ tuşuyla tıklayarak gelen pencerede Bağlantıları köprüle seçeneğine tıklıyoruz. Gerekli yönetici iznini de verdikten sonra ağ köprüsü tamamlanmış oluyor.

We don't care what people think about us, we are proud of us, we not gonna change for anyone. I do not have own no website. No Contact. # KingSkrupellos # Cyberizm Digital Security Technological Turkish Moslem Army.Alinti1 Ziyaretçi