Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
   
Konu: Tanıtım Yazisi Ve Önemi
DaRKNeSS
*
avatar
Binbaşı
Durum: Çevrimdışı
Seviye Puanı: 53
Yaşam Puanı: 1,314 / 1,314
Deneyim: 58 / 100
Rep Sayısı: 140
Mesaj Sayısı: 5578
Üyelik Tarihi: 11.08.2013
     
Yorum: #1
Tanıtım Yazisi Ve Önemi
13.05.2015 04:28
Seo'da önemli yeri olan tanıtım yazısı hakkında bir kaç bilgi verecegim özgün ve devamlı kullanıp faydasını gördügüm.


Tanıtım yazıları, bir ürün, hizmet ya da siteyi tanıtan ve içerisinden tanıttığı alana doğru linkler içeren bir seo uygulaması olup son günlerde en popüler yöntemler arasında bulunmaktadır. Ancak tanıtım yazılarından en fazla verimi almak için dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunuyor. Bu konulara dikkat etmediğimizde tanıtım yazıları istediğimiz etkiyi verip sıralamalarda sitemizi yükseltmiyor.

Her şeyden önce tanıtım yazısının neden faydalı olduğunu anlamaya çalışalım. Google prensip olarak bir bilgisayar programı olduğunun farkında olduğundan bir siteyi sıralamalarda yükseltmek için diğer sitelerden gelen linkleri yani referansları kullanmaktadır. Yani ne kadar çok farklı insan sizin sitenizi önermişse Google gözünde siteniz o kadar değer kazanmaktadır. Google populist yaklaşır ve popüler olanı üst sıralara taşır.

Artık internetin oldukça yaygın bir şekilde kullanılıyor olması ve özellikle firmaların bu süreçte en iyi şekilde işletmelerine ait olan internet sitelerini aramalarda üst sıralara çıkarmak istemelerinden dolayı, SEO terimi günlük hayatımızda en doğru terimler arasına girmektedir.


Burada SEO genel olarak “arama motoru optimizasyonu” gibi bir anlam taşıması nedeni ile sizlerin de web sitelerinizi aramalarda üst sıralara çıkarmak ve böylelikle en hızlı şekilde sitelerinizden istediğiniz verimi alabileceksiniz.

İşte bu nedenle SEO açısından en önemli olan iki faktörün birinin tanıtım yazısı olması ve bir diğerinin ise yıllardır kullanılan sistemlerden olan backlink olması nedeni ile bu gibi bağlantılar ile sitelerinizi mutlaka beslemelisiniz.

Böylelikle sizlerde hedefinize daha doğru bir şekilde ulaşabileceğiniz için burada önemli olan sitenin SEO uyumlu olmasıdır. SEO sadece tanıtım yazısı veya backlink paketleri ile oluşmayacağı için, bu süreçte doğru bir siteye sahip olmak ve içeriğiniz ile insanlara en iyi hizmetleri sunmak sizin için çok önemli olacaktır.


En iyi web site network’una sahip olmamız nedeni ile gerek google news tanıtım yazıları için ve gerekse de dmoz kayıtlı web sitelerinden tanıtım yazısı almak için sizlerde bizimle çalışabilir ve her anlamda sizlerde en iyi hizmetlere sahip olabilirsiniz.

Kaliteli bir web sitesi ile başarıya ulaşmanız kaçınılmaz olacağı gibi, özellikle kaliteli ve doğru bir SEO çalışması ile birlikte, sizin için hedefe sağlam adımlarla ilerlemek ve beklentilerinize ulaşmak mümkün olabilecektir
.

Seo Uyumlu Tanıtım Yazısı

Bildiğimiz gibi Google çok da uzak sayılmayacak bir dönemde yeni Google caffeine sistemine geçtiğini resmi olarak açıkladı. Aslında açıklamaların ve webmaster forumlarında konuşulanların dikkatlice incelenmesi sağlandığında, görülebilir ki Google her köklü güncellemesinde, her zaman daha DOĞAL arama sonuçlarına doğru ilerliyor.

Google yeni bir etkene daha fazla değer verdiği zaman, hiç şüphe yok ki bu etken webmaster kesimi tarafından çok fazla kullanılıyor, Google bunun kullanılmamasından yana değil elbette ki. Fakat zamanla bu etkenlerin spam haline gelmesine sebep olan kişilerin sayısındaki müthiş artış, bizlerin yeni filtreler ile karşı karşıya kalmasına sebep oluyor.

Yeni sistemde de doğallık kavramının üzerine giden Google, tanıtım yazısı ve sosyal imleme servislerinin önemini artırmış görünüyor. Biz tanıtım yazısı üzerine eğilecek olursak, tanıtım yazısı ile birlikte karşımıza eşdeğer sayfa kavramının çıktığını görürüz.
(Bu konu en son: 13.05.2015 Tarihinde, Saat: 04:31 düzenlenmiştir. Düzenleyen: DaRKNeSS.)


Rep Verenler: #H4CK4L , Stallk3r
DaRKNeSS
*
avatar
Binbaşı
Durum: Çevrimdışı
Seviye Puanı: 53
Yaşam Puanı: 1,314 / 1,314
Deneyim: 58 / 100
Rep Sayısı:
Mesaj Sayısı: 5578
Üyelik Tarihi: 11.08.2013
     
Yorum: #2
Cvp: Tanıtım Yazisi Ve Önemi
13.05.2015 16:24
eline sağlık abi Exciting


Stallk3r
*
avatar
Albay
Durum: Çevrimdışı
Seviye Puanı: 34
Yaşam Puanı: 654 / 829
Deneyim: 16 / 100
Rep Sayısı: 428
Mesaj Sayısı: 1632
Üyelik Tarihi: 06.11.2013
     
Yorum: #3
Cvp: Tanıtım Yazisi Ve Önemi
14.05.2015 00:02
Harika olmuş ellerine sağlık abi

Dans ederken görülenler deli sanılır, Müziği duymayanlar tarafından.1 Ziyaretçi