Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
   
Konu: Silinen Dosyaları Programsız geri Getirme.
DaRKNeSS
*
avatar
Binbaşı
Durum: Çevrimdışı
Seviye Puanı: 53
Yaşam Puanı: 1,314 / 1,314
Deneyim: 59 / 100
Rep Sayısı: 138
Mesaj Sayısı: 5581
Üyelik Tarihi: 11.08.2013
     
Yorum: #1
Silinen Dosyaları Programsız geri Getirme.
21.11.2013 16:22
Silinenleri geri getirme programlarını bilirsiniz xxxx Recovery diye programlar var çeşit çeşit. Bu Programların mantığı çok basit ve kolay..

Şimdi C:/ Klasöründe System Volume İnformation Adlı Klasör Var. Pc Yi Kurcalayanlar Görmüşlerdir Belki Bu Klasörün İçinde Sildiğiniz Herşey Mevcut Özellikle Sildiğiniz Exeler %100 Kaydoluyor Buraya. Resimler ve Videolar Bazen Kaydoluyor. Ama Exeler Yani Programlarınız %100 Kaydoluyor. Mesela Crypterinizi Sildiniz Geri Getirmek istiyorsunuz Geri Getirebilirsiniz. Şimdi Bu Klasörü Gösterelim Önce. Çünkü Saklanıyor

1.Denetim Masasını Açın.
2.Klasör Seçeneklerini Açın.
3.Görünüm sekmesinde, Gizli dosya ve klasörleri gösteri tıklatın.
4.Korunan işletim sistemi dosyalarını gizle (Önerilen)Eveti tıklatın. onay kutusunun tikini kaldırın . Değişikliği onaylamanız istendiğinde
5.Tamamı tıklatın.

Evet Şimdi Bu Klasöre Giriş İzni Sağlamamız Gerekıyor İzni Sağlayalım.

1.C:/ ye Gelelim System Volume Information klasörünü sağ tıklatın ve sonra da Paylaşım ve Güvenliki tıklatın.

2.Güvenlik sekmesini tıklatın.

3.Ekleyi tıklatın ve sonra da klasöre erişim izni atamak istediğiniz kullanıcının adını yazın. Gerekirse hesap konumunu seçin (yerel veya etki alanından). Bu hesap genelde oturum açmış olduğunuz hesaptır. Tamamı tıklatın ve ardından yeniden Tamamı tıklatın.

4.C:/ klasöründeki System Volume Information klasörünü çift tıklatarak açın.

Ve İçindeki Klasörleri Bi Gezinin. AO3232 Die Bir Sürü exe Ler Belgeler Bulcaksınız Bunlar Sizin Silinen Exeleriniz Belgeleriniz Simgeleri Değişmemişdir. Mesela Bi Crypteriniz Silindi Veya Arşivinizden Bir Setup Silindi. Burda Bulabilirsiniz.

Yapamayanlar Olursa Bilgisayarı Güvenli modda başlatıp Yukardaki Maddeleri Tekrar Deneyin.Amaç System Volumeyi Açıp Gerekli İzinleri Vererek Klasöre İzin Sağlamaktır. Bunu Google Amcada Aratıp da Bulabilirsiniz..


Rep Verenler: SneijdeR1 Ziyaretçi