Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
   
Konu: Revealer Keylogger
KingSkrupellos
*
avatar
Hacktivist
Durum: Çevrimdışı
Seviye Puanı: 56
Yaşam Puanı: 1,376 / 1,376
Deneyim: 7 / 100
Rep Sayısı: 2781
Mesaj Sayısı: 6377
Üyelik Tarihi: 21.08.2013
     
Yorum: #1
Revealer Keylogger
13.09.2013 19:51
Çocuklarının bilgisayar başında neler yaptığını merak eden ebeveynler için geliştirilen Revealer Keylogger Free sayesinde ebeveynler çocuklarının bilgisayar başında geçirdiği zamanını oyun oynayarak mı, arkadaşlarıyla sohbet ederek mi, yoksa okul projeleri üzerinde çalışarak mı geçirdiğini izleyebilirler.

Kurulum sırasında kullanıcıların üçüncü parti bir uygulamanın bilgisayarlarına yüklenmediğine dikkat etmeleri gerekmektedir.

Çocukların takip edildiklerini anlamamaları için bir kez yapılandırılan yazılım, sonrasında arka planda sessiz sedasız bir şekilde çalışmaktadır. Uygulamanın ana penceresi sadece yönetici tarafından belirlenen kısayol tuşlarıyla aktif hale gelmektedir. Bunun dışında ne bilgisayar açılışında ne de sistem tepsisi üzerinde programın çalıştığına dair bir iz bulunmaz.

Böylece Revealer Keylogger Free kullanıcıların bilgisayar üzerinde gerçekleştirdikleri tuş vuruşlarının tamamını günlük dosyaları halinde kaydeder ve istediğiniz zaman aralıklarında otomatik olarak silerek, log dosyalarının bilgisayarınızın sabit diski üzerinde ekstradan yer kaplamasına izin vermez. Ayrıca isterseniz bu günlükleri yedekleyerek daha sonra analiz etme şansına da sahipsiniz.

Tüm bunlara ek olarak ayarlamış olduğunuz kısayol tuşlarının kullanılabileceğinden şüpheleniyorsanız ayrıca yönetim paneline şifre koruması da koyabilirsiniz.

Temel işlevi bilgisayar üzerindeki tuş vuruşlarını kaydetmek ve bunları günlükler halinde yedeklemek olan Revealer Keylogger Free'nin ücretli versiyonunda programın sizin için ekran görüntüleri almasını ve düzenli olarak bunları rapor halinde e-posta adresinize göndermesini sağlayabilirsiniz.

http://www.tamindir.com/revealer-keylogger-free/


We don't care what people think about us, we are proud of us, we not gonna change for anyone. I do not have own no website. No Contact. # KingSkrupellos # Cyberizm Digital Security Technological Turkish Moslem Army.Alinti1 Ziyaretçi