Konuyu Oyla:
  • Toplam: 7 Oy - Ortalama: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
   
Konu: Programlar Bölüm Kuralları 31.07.2013
[email protected]
avatar
Kondom Mağduru
Durum: Çevrimdışı
Seviye Puanı: 26
Yaşam Puanı: 253 / 633
Deneyim: 33 / 100
Rep Sayısı: 123
Mesaj Sayısı: 865
Üyelik Tarihi: 05.05.2013
     
Yorum: #1
Programlar Bölüm Kuralları 31.07.2013
31.07.2013 21:09
Programlar Bölüm Kuralları - 31.07.2013


Selamun aleyküm,

Arkadaşlar aşağıdaki kurallar siz değerli üyelerimizin daha rahat sunum yapabilmesi için hazırlanmıştır...

-Programlar bölümünde, sunum yapmadan önce mutlaka forumda arama yapın!

-Programlar bölümünde, Belirli şablon ve düzenin dışında gelişi güzel sunum yapmak yasaktır..! Gelişi güzel ve düzene uymayan sunumlar silinecektir.

-Programlar bölümünde, yapılan sunumlarda versiyon ve güncellik farkına bakılarak güncelliğini yitirmiş eski versiyon sunumlar silinecektir.

-Programlar bölümünde, Şifreli sunum yapmak yasaktır!

-Bundan sonra sunum yapılırken programın adı, tam sürümü yada tam versiyonu belirtilmeli, programın katılımsız Full yada portable olup olmadığı belirtilmelidir konu başlığında.


-En kaliteli konular adı altında acılan başlığımıza uygun olduğunuzu düşündüğümüz sunumları tarafımıza iletebilir siniz.

-Paylaşımlarda kesinlikle reklam yapmak yasaktır ,screenshotlarda,rar passwordlarında ilgili bir durum halinde silinecektir.

-Programlar bölümünde, yayınlayacağınız anlatımlar (Video veya Resim) kesinlikle üzerlerinde Cyberizm logosu veya ibaresi taşımalıdır. Aksi taktirde konunuz Alıntı olarak kabul görecektir ve altında "Alıntıdır" ibaresi bulunmalıdır, aksi takdirde vermiş olduğunuz paylaşım silinecektir.

-Programlar bölümünde, yapılan sunumların resim içeriklerinde ve upload sitelerinde ahlâka mugayir, müstehcen (Bay&bayan resimleri adult +18 içerik gibi) resim, reklâm ve görüntü olmamasına özen gösteriniz. Bu türde içerik taşıyan sunumlar derhal silinecektir. Paylaşan kişi bir defaya husus uyarılacaktır.

-Programlar bölümünde, Videolu program anlatımlarında video kalitesine azami önem gösterilecek, Vimeo, Youtube ve dailymotion sitesine upload edilecek, düşük kaliteli görüntülü sunumlar silinecektir. Video eklemek ve onay işlemleri için lütfen yönetici veya bölüm yöneticisi onayını bekleyiniz.

-Programlar bölümünde, mp3, vcd, divx, film paylaşımı Kesinlikle Yasaktır, bu içerikleri paylaşma gayretinde bulunmayınız...

-Programlar bölümünde, tam sürüm programlar (Freeware veya programın crack ya da serial’i ile birlikte) dışında program paylaşılması yasaktır. (Örn; Demo, Shareware gibi kısıtlı kullanıma sahip olan programlar.)

-Programlar bölümünde, verilen paylaşımlar altına okumadan, hiçbir şekilde indirmeden denemeden vs. vs. copy / paste şeklinde ’’ emegine sağlık, süper olmuş, paylaşım için teşekkürler , iyi paylaşım, ’’ tarzında devamlı post atmaktansa, konu hakkındaki iyi veya kötü yönlerini belirtmeniz daha hoş olacaktır. Sadece Mesaj sayısını artırmak amaçlı ard arda post atarak konu kirliliğine sebep olan arkadaşlarımız hakkında uyarı yapılmadan profilinde işlem yapılacaktır.

-Bu bölüm’de her türlü hacktools paylaşımı yasaktır. Hacktools paylaşımları için ilgili başlığı seçiniz.

Sunum Yapma Şekli Ve Düzeni..

Programın Adı :

ScreenShot:

Versiyon :

Boyut :

Link :

Alternatif link:

Açıklama:


Belirtilen Kurallar ve bölüm düzeni, sunum şekline uymayan üyeler hakkında sorgusuz sualsiz işlem yapılabilecektir yöneticiler kararınca.

By_D3NG3 & H4CK4L

Saygılarımızla.1 Ziyaretçi