Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
   
Konu: MyLanViewer - Ev ağları için İP izleme ve ağ tarama
KingSkrupellos
*
avatar
Hacktivist
Durum: Çevrimdışı
Seviye Puanı: 56
Yaşam Puanı: 1,379 / 1,379
Deneyim: 18 / 100
Rep Sayısı: 2806
Mesaj Sayısı: 6415
Üyelik Tarihi: 21.08.2013
     
Yorum: #1
MyLanViewer - Ev ağları için İP izleme ve ağ tarama
07.09.2013 20:51


http://www.inndir.com/MyLanViewer-44821p...itJOn9cXIk

MyLanViewer, ev ağları için IP izleme ve ağ taraması yapabilen bir yazılımıdr. Program makina adlarını, IP adreslerini, MAC adreslerini, paylaşılan kaynakları ve diğer bilgileri ayrıntılı bir şekilde liste halinde gösterebilir. Program paylaşılan klasörleri görebilir, ulaşabilir, oturum açabilir ve kapatabilir.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Program kurulduktan sonra kendini sistem tepsisine (saatin yanı) yerleştirir. Simgeye farenin sağ tuşuyla tıkladığınızda açılan pencereden programa erişip çalışabilirsiniz.

'Start fast scanning' tuşuna tıkladığınızda hızlı bir şekilde ağ taraması yapar ve sonuçlar ayrıntılı bir şekilde (mac adresi, sunucu adı, modem, ethernet gibi bilgiler) liste halinde yayınlanır.
'Search/Ara' tuşuna tıkladığınızda ağ üzerinde bulunnan makinalar içinde dosya araması yapabilir.
'Sessions/Oturumlar' tuşuna tıkladığınızda genel kullanıcılar ve temiz ve kara listede yer alan kullanıcılar gösterilir.
'Events/Olaylar' altında ise başlama durumu günlüğü tutulur.
'Commands/Komutlar' başlığı altında tarama, geçmiş, arama, favoriler, paylaşılan klasörler gibi çeşitli içerik yer almaktadır.

Programın seçenekler (Options) menüsü içinden çeşitli ayarlar da kurulabilir. Hem yazı hem de diğer kısımlar için renk değiştirilebilir, başlangıçta ya da belirli dakika sonra başatılması sağlanabilir, otomatik tarama yapabilir, ses kurulabilir, FTP, HTTP, SMB kaynaklarından program çalıştırılabilir.

Kısıtlama ve lisans:
Deneme sürümünü 14 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kulanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 19.95$'dır.

# KingSkrupellos # Cyberizm Digital Security Technological Turkish Moslem Army #


1 Ziyaretçi