Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
   
Konu: Msn Güvenliği
DaRKNeSS
*
avatar
Binbaşı
Durum: Çevrimdışı
Seviye Puanı: 53
Yaşam Puanı: 1,314 / 1,314
Deneyim: 59 / 100
Rep Sayısı: 127
Mesaj Sayısı: 5581
Üyelik Tarihi: 11.08.2013
     
Yorum: #1
Msn Güvenliği
26.10.2013 17:57
S a ..

Öncelikle şifre seçimi . Ne kadar önemli olduğunu anlatmaya herhalde gerek yoktur ..
Gelen link arkadaşınızdan dahi olsa hemen tıklamayın hele çevrımdışıyken ileti olarak gelenleri hiç tıklamayınız. Sonra dediydi dersiniz ;)

Bazen msn’de oluşan hatalardan dolayı girmek mümkün olmuyor . Bunu netten bağlanarak halledebiliyoruz lakin girdiğiniz sitenin ne kadar güvenli olduğuna emin olunuz.

Kendi pc’nizde bile olsanız şifremi hatırla seçeneğini kullanmayınız ( Sonra vay hackerlar pc’imde dolaşmışlar masaüstümü kirletmişler savunmasız msn’imide sömürmüşler deyu dert yanmayın ;)

Gelelim sizi engelleyeni öğreten site ve programlara . Bu hurafelerden uzak durun . Hem ne olacak yani ahmet engellediyse bırak bu onun ayıbı siz niye peşine düşüyorsunuz .

Aman ha antivirüs bulunsun ve sürekli güncel tutun ve arada bir bilgisayarı taratın.Anti spyware’de olsun ve güncel olmasına dikkat edin .

Yüklemelerinizin(örneğin güncellemeler)kendi sitesinden yapılması yararınıza olacaktır .Bu yazdıklarım henüz virüs nedir görmemişlere tavsiye

Son Birşey Daha Arkadaşlar Bi Duyum Aldım Doğrumu Bilmiyorum Msn Hesabınızı Japonya Üzerinden Alıdığızda Msn Hesabınız Daha Güvenli Oluyoruş Siz Nediyorsunuz ??


Alinti1 Ziyaretçi