Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
   
Konu: İsrail'in 2025'de Yok Olacağı İddiası
KingSkrupellos
*
avatar
Hacktivist
Durum: Çevrimdışı
Seviye Puanı: 55
Yaşam Puanı: 1,372 / 1,372
Deneyim: 90 / 100
Rep Sayısı: 2766
Mesaj Sayısı: 6321
Üyelik Tarihi: 21.08.2013
     
Yorum: #1
İsrail'in 2025'de Yok Olacağı İddiası
30.07.2014 21:58
Benim düşüncem Allah C.C onları azgınlıklarından dolayı cehennemde çok fena bir şekilde yakacak ve tümden yok olacak bu Dünya'da, herşeyleri malları mülkleride silinsin hiçbirşeyleri kalmasın amin....
Birde nüfusları iyice azalıyormuş şerefsiz isralin

________________________________________________________________________________​____________________________

Filistin Merkez İstatistik Bürosunun açıkladığı 2012 rakamlarına göre ise Filistinli ve İsrailli sayısı 6’şar milyonla eşitlenmiş durumda. Nüfus artış hızının bu şekilde devam etmesi halinde İsrail yakın tarihte azınlık duruma düşecek. İsrail’in bundan korktuğu ve baskılarla Filistinlileri çevre ülkelere göçe zorladığı, bununla beraber ülkesine yurtdışındaki Yahudileri göç ettirdiği belirtiliyor.

‘İSRAİL İÇİN YOK OLUŞ BAŞLAYACAK’

2001 yılında Hayfa Üniversitesi’nde görev yapan İsrailli Prof. Arnon Sofer, o dönem İsrail Parlamentosu Dışilişkiler ve Savunma Komitesi’ne verdiği brifingde, 2020 yılında İsrail ve Filistin topraklarında Yahudilerin azınlıkta kalacağını belirterek, “İsrail nihai sınırlarını belirlemez ve Filistinlilerle bir ayrıma gitmezse var olma krizine girilecek. Son derece endişeliyim. Bu soruna bir çözüm bulunmazsa bir yok oluş yaşanacak. Önlem alınmazsa 19 yıl sonra İsrail yok olur” ifadelerini kullanıyor.

NÜFUS 2012’DE EŞİTLENDİ

Filistin Merkez İstatistik Bürosunun açıkladığı 2012 yıl sonu rakamlarına göre ise Filistinliler ile İsraillilerin nüfusu aynı. Söz konusu istatistiğe göre, İsrail’deki Yahudilerin sayısı 6 milyonken Filistinlilerin toplam sayısı da 6 milyon.

Filistin’in 6 milyonluk nüfusu şu şekilde dağılıyor: Batı Yaka’da 2 milyon 700 bin, Gazze’de 1 milyon 700 bin ve İsrail’de de 1 milyon 600 bin İsrail vatandaşı Filistinli bulunuyor.

İSRAİL AZINLIK DURUMA DÜŞÜYOR

Resmi açıklamalara göre Filistin’de nüfus artış hızı yüzde 3,5 civarında iken İsrail’de artış hızı ise sadece yüzde 1,5 civarında seyrediyor. İki ülkenin nüfus artış hızlarının bu şekilde devam etmesi halinde ise İsrail ve Filistin’in olduğu coğrafyada, İsrailli profesörün 2001 yılında dediği gibi İsrailliler azınlık duruma düşecek.

NÜFUSU ARTIRMAK İÇİN HER YOLU DENİYOR

İsrailli yetkililer ise artan Filistinli nüfusundan korktukları için; savaş ortamı oluşturarak, insanları evlerinden zorla çıkararak veya çeşitli baskılarla Filistinlileri çevre ülkelere göçe zorluyor. Bu sayede İsrail, hem Filistinlilerin nüfusunu dengeliyor hem de Filistinlilerden boşalan yerlere, İsrail vatandaşlarını yerleştirerek topraklarını genişletiyor.

DÜNYADA 12 MİLYON FİLİSTİNLİ VAR

Filistinlilerin dünya genelindeki nüfusu ise 12 milyonu aşıyor. İsrail, Batı Yaka ve Gazze Şeridindeki 6 milyon Filistinliye ek olarak, Ortadoğu’da 5 milyon 500 bin Filistinli daha yaşıyor. Filistin topraklarını terketmek zorunda kalarak bugün Suriye, Ürdün ve Lübnan’daki mülteci kamplarında yaşayan 5 milyon 500 bin Filistinli var. Onların dışında Avrupa ve Amerika kıtasının değişik ülkelerinde yaşayan 655 bin Filistinlinin eklenmesiyle dünyadaki Filistinli nüfusu 12 milyonu aşıyor.

Kod:
http://www.yeniakit.com.tr/haber/israil-2020de-yok-olacak-24847.html

________________________________________________________________________________​______________________________

2022'de İsrail Diye bir Devlet Yok! Henry Kissinger ve 16 Amerikan istihbarat kurumu, yakın gelecekte İsrail’in var olmayacağı konusunda hem fikir.

Dr. Kevin Barret'in analizi:

The New York Post tarafından “harfi harfine” alıntılanan Kissinger’in “10 yıl içinde artık İsrail olmayacak” (Bkz.) sözü kati ve şartsız. Kissinger, İsrail’in tehlikede olduğunu, fazladan trilyonlarca dolar verip düşmanlarını ordumuzla ezersek kurtulabileceğini söylemiyor.

Netanyahu’nun eski dostu Mitt Romney’i seçersek, İsrail’in bir şekilde kurtulabileceğini de anlatmıyor. İran’ı bombalarsak, İsrail var olmaya devam edebilir de demiyor. Bir çıkış yolu önermiyor. Basitçe bir gerçeği belirtiyor: 2022’de, İsrail artık olmayacak.

ABD İstihbarat Çevresi de, kesin olarak 2022 tarihinde olmasa da onunla aynı fikirde. Toplam 70 milyar dolar üzerinde bütçeye sahip 16 ABD İstihbarat Kurumu, “İsrail-sonrası Orta Doğu’ya Hazırlık” adlı 82 sayfalık bir analiz yayınladı.

ABD istihbarat raporu, 1967’de çalınan topraklara (tüm dünya bu toprakların İsrail’e değil Filistin’e ait olduğunda hemfikir) çöken 700 bin kanun dışı İsrail yerleşimcinin toplanıp güzel güzel ayrılacağını belirtiyor. Çalıntı topraklardaki süregelen varlıklarını dünya asla kabul etmeyeceği için İsrail, 1980 sonlarındaki Güney Afrika’ya benziyor.

İstihbarat raporuna göre, İsrail’i yöneten aşırı Likud koalisyonu, kanun-dışı yerleşimcilerin yaygın şiddetini ve hukuksuzluğunu artan şekilde destekliyor ve buna göz yumuyor. Rapor, yerleşimcilerin vahşeti ve suçluluğu ile ırkçı duvar ve daha-da-zalim kontrol noktaları gibi büyüyen ırkçı-tarz alt yapının, sürdürülemez ve Amerikan değerleriyle uyumsuz olduğunu kaydediyor.

On altı ABD istihbarat kurumu, İsrail’in Arap Baharı ve İslami Uyanışı ihtiva eden Filistin-yanlısı devasa-güce karşı koyamayacağı noktasında aynı fikri paylaşıyor.

Geçmişte bölgedeki diktatörlükler, halklarının Filistin-yanlısı isteklerini denetim altında tutular. Cumhuriyetler, halkının İsrail’e karşılığını yansıtmak dışında fazla bir seçeneğe sahip değil. Aynı şekilde yani İsrail’le çalışan ya da en azından İsrail’e müsamaha gösteren diktatörlerin devrilmesi şimdilerde tüm bölge boyunca hız kazanıyor. Sonuç daha demokratik, daha İslami ve İsrail’e çok daha az dost hükümetler olacak.

ABD istihbarat kurumları raporu, bu gerçekler ışığında ABD hükümetinin basitçe bir milyardan fazla komşusunun isteklerine karşı İsrail’i desteklemeye devam etmek için askeri ve mali kaynaklarının olmadığını söylüyor. 57 İslam ülkesiyle ilişkileri normalleştirmek için rapor, ABD’nin kendi ulusal çıkarlarını izlemesini ve İsrail’in fişini çekmesini söylüyor.

İlginç şekilde ne Henry Kissinger ne de ABD İstihbarat Raporu’nun yazarları İsrail’in yıkımına yas tutacaklarına dair bir işaret vermiyor. Bu kayda değer zira Kissinger bir Yahudi ve her zaman İsrail’in dostu olarak kabul edilir. Ayrıca istihbarat ajansları dahil tüm Amerikalılar İsrail-yanlısı medyanın güçlü etkisi altında bulunur.

Bu rahatlığın sebebi ne?

Kissinger ve İstihbarat Raporu’nun yazarları gibi uluslararası meselelerle ilgilenen Amerikalılar, İsrail’in fanatikliği ve uyuşmazlığından bıkmış durumdalar. Netanyahu’nun Birleşmiş Milletler’deki garip, herkesçe-dalga geçilen performansı, (“deli bir Siyonist” karikatürüne denk gelen şekilde bir bombanın karikatürünü savurması) ellerindeki kartı fazla abartmaya yatkın İsrail liderlerinin gaf serilerinin sonuncusuydu.

İkinci etmen ise İsrail Lobisi’nin buyurgan kamu söylemine yönelik birçok Amerikalın hissettiği iltihaplı bir gücenikliktir. Sürekli tanınmış Amerikalı gazeteciler İsrail konusunda “kitabın-dışına” çıktıkları için kovulur. Helen Thomas ve Rick Sanchez gibi ve neredeyse görünmez bir tepki oluşur, tıpkı okyanus yüzeyi altındaki gelgit dalgası gibi. Ve ne zaman İsrail lobisi, ABD’yi Irak savaşına sürükleyen İsrail fanatiklerinin şimdilerde aynı şeyi İran’la yapmaya çalıştığını söyleyen Mauren Dowd gibi birisini aşağılasa, çok daha fazla insan uyanıp Dowd, Thomas ve Sanchez’in hakikati söylediğini fark ediyor.

İsrail’in eli-kulağındaki yıkıma karşı rahatlık için üçüncü neden ise Amerikan Yahudi toplumunun İsrail desteği noktasında tek vücut olmamasıdır. Ki bu Likud liderliğine karşı çok daha azdır. Philip Weiss gibi bilge Yahudi gazeteci ve analistler İsrail’in var olan liderliğinin deliliğini ve içinde bulunduğu zor durumun umutsuzluğunu fark ediyor. Yakın zamanlardaki raporlara göre genç Amerikan Yahudileri arasında İsrail hakkında duyarlılık artık moda değil. Netanyahu’nun Yahudi oylarını Mormon Likudçu Mitt Romney’e çelmek için hummalı çabalarına karşı, anketler “yalancı” Netanyahu’dan “nefret ettiğini” söyleyen Obama’nın kolayca Yahudi oylarının çoğunluğunu alacağını gösteriyor.

Son olarak Kissinger ve CIA’nın İsrail’in yıkımı arifesindeki rahatlığı nedenlerinden en az bariz ancak en güçlü olana geldik. Radikal Müslümanlar değil İsrail ve destekçilerinin 9/11 saldırılarını gerçekleştirdiğine dair süzülen görünürde olmayan bilgiler.

Bunu artan şekilde dillendiren uç anti-Semitik gruplar değil aksine üst-düzey sorumlu gözlemciler. ABD Ordusu Savaş Akademisi’nin eski Stratejik Araştırmalar Direktörü yarı-Yahudi Alan Sabrosky, radyo programımda “yüzde 100 kesinlikle” İsrail ve onun destekçilerinin 9/11’i gerçekleştirdiğini çalışma arkadaşlarıyla tartıştıklarını söyledi. BBC’nin eski Orta Doğu muhabiri (ve Golda Meir ile Yaser Arafat’ın arkadaşı) Alan Hart da programa gelerek İsrail ve şirketinin 9/11’i planladığını bildiğini ifade etti.

Bugün El-Kaide’nin değil İsrail’in 9/11 saldırılarını gerçekleştirdiğini söyleyen bir başkan adayımız (Merlin Miller) bile var.

9/11’in asli amacı, İsrail’in düşmanlarına karşı ABD’yi uzun bir savaşa sokarak İsrail’in varlığını teminat altına almak için umutsuz bir çabayla ABD ile İsrail arasında kırılmaz, yoğun bir duygusal bağı “kanla mühürlemek” idi. 9/11 operasyonunu kutladıkları için “dans eden İsrailliler” tutuklandığında polisi ikna etmek için “Bizim düşmanlarımız sizin düşmanlarınız. Filistinliler sizin düşmanınız” demişlerdi.

Fakat bütünüyle ABD istihbarat toplumu dahil daha fazla Amerikalı, İsrail’in düşmanlarının (1,5 milyardan fazla insandan oluşan tüm İslam toplumu) Birleşik Devletler’in düşmanları olmak zorunda olmadığını fark ediyor. Aslında ABD iflas ediyor ve İsrail için savaşlarda binlerce hayatı kurban ediyor. Savaşlar, ABD’nin stratejik çıkarlarına yardım yerine zarar veriyor. (Bu çıkarlar içinde elbette istikrarlı ve işbirliği yapan hükümetlerden petrol ve gaz almak da var.)

9/11’in radikal İslamcı bir saldırı değil de İsrail destekçilerinin kanlı ve alçak bir ihaneti olduğunun fark edilmesi arttıkça, Amerikan politika-yapıcılarının Kissinger ve 16 istihbarat kurumunun adımlarını izlemeleri ve bariz olanı fark etmeleri kolaylaşıyor: İsrail, artık raf ömrünü tamamladı!

Dr. Kevin Barret, Amerika’nın “Terörle Savaşı”nı eleştiren en bilinen isimlerindendir. Fox, CNN, PBS gibi TV kanallarına programlara katılmasının yanında The New York Times, Christian Science Monitor, Chicago Tribune gibi yazılı basında makaleleri yayınlanmıştır. San Francisco, Paris ve Wisconsin’deki üniversitelerde dersler vermiştir. Müslüman-Hıristiyan-Yahudi İttifakı adlı vakfın kurucularındandır. Gerçek Cihat: 9/11 Büyük Yalanına Karşı Mücadelem, Terörle Savaşı Sorgulamak adlı kitapların yazarıdır.

Kod:
http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=1882

________________________________________________________________________________​_______________________________

Diğer İngilizce ve Türkçe Kaynaklar Farklı Başlıklar Altında

Kod:
http://www.haaretz.com/opinion/how-israel-will-be-destroyed-without-one-shot-being-fired.premium-1.492271

Kod:
http://www.foreignpolicy.com/articles/2005/01/05/a_world_without_israel

Kod:
http://www.veteranstoday.com/2012/10/03/henry-kissinger-us-intelligence-community-endorse-a-world-without-israel/

Kod:
http://www.sabah.com.tr/multimedya/galeri/dunya/2020de-yok-olacak-ulkeler

Kod:
http://www.tevhidhaber.com/teror-devleti-israil-hizla-kendi-sonunu-hazirliyor-10636yy.htm
(Bu konu en son: 30.07.2014 Tarihinde, Saat: 22:00 düzenlenmiştir. Düzenleyen: KingSkrupellos.)

We don't care what people think about us, we are proud of us, we not gonna change for anyone. I do not have own no website. No Contact. # KingSkrupellos # Cyberizm Digital Security Technological Turkish Moslem Army.Alinti
Körhaydut
*
avatar
Onursal Üye
Durum: Çevrimdışı
Seviye Puanı: 10
Yaşam Puanı: 13 / 225
Deneyim: 3 / 100
Rep Sayısı: 45
Mesaj Sayısı: 121
Üyelik Tarihi: 30.08.2013
     
Yorum: #2
RE: İsrail'in 2025'de Yok Olacağı İddiası
31.07.2014 08:39
6 milyon israil tum dunyaya kafa tutuyo ve yok olmazlar muslumana zulum hep olacak islam dunyasi olarak sinavdayiz ve kaldik sinavdan
Alinti
#H4CK4L
*
avatar
#R00T
Durum: Çevrimdışı
Seviye Puanı: 43
Yaşam Puanı: 1,053 / 1,053
Deneyim: 14 / 100
Rep Sayısı: 1056
Mesaj Sayısı: 3021
Üyelik Tarihi: 04.05.2013
      
Yorum: #3
RE: İsrail'in 2025'de Yok Olacağı İddiası
31.07.2014 09:31
(31.07.2014 08:39)Körhaydut Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  6 milyon israil tum dunyaya kafa tutuyo ve yok olmazlar muslumana zulum hep olacak islam dunyasi olarak sinavdayiz ve kaldik sinavdan

islamiyet sende bende kaldı reiz, miletin gözünü para şan şöhret hırsı bürümümüş bunun gafletindeki olan tüm insanlar birgün o acıları kendileri cekicekler..

Çocukken her akşam yatmadan önce Tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim.
Alinti
linuxman
*
avatar
Teğmen
Durum: Çevrimdışı
Seviye Puanı: 10
Yaşam Puanı: 16 / 231
Deneyim: 26 / 100
Rep Sayısı: 4
Mesaj Sayısı: 126
Üyelik Tarihi: 13.04.2014
     
Yorum: #4
Cvp: İsrail'in 2025'de Yok Olacağı İddiası
02.08.2014 21:55
Allah muslumanlara yardım etsin.
Alinti
Whijo
*
avatar
Teğmen
Durum: Çevrimdışı
Seviye Puanı: 10
Yaşam Puanı: 19 / 240
Deneyim: 62 / 100
Rep Sayısı: 11
Mesaj Sayısı: 134
Üyelik Tarihi: 27.07.2014
     
Yorum: #5
Cvp: İsrail'in 2025'de Yok Olacağı İddiası
06.08.2014 13:28
Ben 2023 ile Türkiye Birleşik Devletlerini bekliyorum. İnşallah.
Alinti1 Ziyaretçi