Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
   
Konu: iCloud Nasıl Hacklenir ?
DaRKNeSS
*
avatar
Binbaşı
Durum: Çevrimdışı
Seviye Puanı: 53
Yaşam Puanı: 1,315 / 1,315
Deneyim: 61 / 100
Rep Sayısı: 117
Mesaj Sayısı: 5586
Üyelik Tarihi: 11.08.2013
     
Yorum: #1
iCloud Nasıl Hacklenir ?
30.12.2014 17:54
Merhaba arkadaşlar

Biliyorsunuz bundan kısa bir zaman önce onlarca ünlünün iCloud yedekleme sistemindeki fotoğrafları yayınlandı. iCloud yedekleri nasıl sızar, nasıl bir güvenlik açığı var diye fazla düşünmeye gerek yok. Yöntem aslında çok basit.

Herhangi birinin Apple hesabı şifresi varsa sizde, sadece istihbaratların veya ileri düzey hackerların elinde olan programları kullanarak istediğiniz gibi tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Buna fotoğraflar, videolar, WhatsApp yazışmaları dahildir. Bu programları alacak olsanız, yüzlerce hatta binlerce dolar hacamanız gerekebilir, ama isterseniz ben sizin yerinize halledebilirim.

Elimde olan, ve bilgisayarıma lisanslı olan bir programla istediğiniz kişinin iCloud yedeğine ulaşabilirim. Bunun için o kişinin Apple hesabı ve şifresini öğrenmeniz ve bana ulaştırmanız yeterli. Tabiki o kişi iCloud yedeklemesini telefonunda açmış olması gerekmektedir. Bu Türkiyede maalesef çok az kişide ayarlıdır. Hangi programı kullanıyorsun, göndersene gibi şeyler sormayın. Zaten çalıştıramazsınız.

Bulduğun fotoğrafları ne yapıyorsun diye soracak olursanız, bu işi boş zamanlarında sırf hobi olarak yapıyorum. Bulduğum birçok inanılmaz fotoğrafı ve videoları gördükten sonra silerim. Şu ana kadar hiç ifşa etmedim veya başkasına da göndermedim. Eğer sizin adınıza birini hack'lersem, size gönderirim. Sonra siz ne yapacağınıza kendiniz karar verirsiniz.

Apple şifresi nasıl bulunur?
Size güvenen bir kişiye, sizin Apple şifrenizin çalışmadığını ama bir program yüklemek istediğinizi söyleyin. Birçok zaman o kişi tehlikeyi bilmeyerek şifresini verir. İlla kız şifresi olmasına da gerek yok. İfşa bulmak istiyorsanız daha çok erkeklerin şifrelerini bulmanız gerek. Kızlar çektikleri fotoğrafları ve videoları çoğu zaman siler ancak erkekler saklar.

Bazen Apple şifresi mail şifresi ile aynıdır. Sadece mail şifresini biliyorsanız çözüm basit: Apple'dan yeni şifre istenir ve işleme başlanılır.

Karşıdaki kişi hacklendiğini öğrenir mi?
En fazla 'Apple hesabınıza giriş yapıldı' diye mail alır. Korkacak birşey yok.

cyberizm

cyberizm

cyberizm

cyberizm

cyberizm

cyberizm
Alinti1 Ziyaretçi
[-]
Sponsor Reklam