Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
   
Konu: En iyi AntiSpyware - Malware Programları 2014
KingSkrupellos
*
avatar
Hacktivist
Durum: Çevrimdışı
Seviye Puanı: 56
Yaşam Puanı: 1,378 / 1,378
Deneyim: 12 / 100
Rep Sayısı: 2789
Mesaj Sayısı: 6395
Üyelik Tarihi: 21.08.2013
     
Yorum: #1
En iyi AntiSpyware - Malware Programları 2014
28.06.2014 14:05
Merhaba ben KingSkrupellos. En iyi Spyware Adware Malware temizleyen programları sizin için araştırdım indirin virüslerden reklam yazılımlarından, casus yazılımlar, hijackerlar, keyloggerlar ve çeşitli virüslerden kurtulun. Bu programlar Antivirüs programlarının bulamadığını buluyor. Istediğiniz burdan beğendiğiniz bir programı mutlaka kurun ve bilgisayarlarınızda durmasını kesinlikle öneriyorum.
1- SPYBOT SEARCH DESTROY
Casus yazılımlar (spyware), reklam yazılımları (adware), hijackerlar ve diğer zararlı yazılımların taranması için kullanabileceğiniz ücretsiz, Türkçe dil desteği buluna faydalı bir program. Language bölümünden Türkçe'yi seçerek programın arayüzünü Türkçeye çevirebilirsiniz. Programı gelişmiş modda çalıştırarak sistem açılışı, host dosyası vb.. ileri düzeydeki alanlara da erişim sağlayabilirsiniz. Yeni versiyonu ile birlikte Spybot Vista üzerinde de çalışabiliyor ve tüm tarayıcılara nüfuz edebiliyor.

İndir : http://www.gezginler.net/indir/spybot-se...stroy.html
Orijinal Sitesi : http://www.safer-networking.org/
2 – SPYHUNTER
SpyHunter, casus yazılım bulma ve silme konusunda alanındaki en güçü yazılımlardan biridir. Bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlara karşı yüksek güvenlik kapasitesi ile korur ve tarar. Antivirüs programlarının bulamadığı spyware gibi kötü amaçlı yazılımları ve kodları bulup siler.

Özellikler:
- Spyware, Adware, Spyware Trojan, Keylogger, Identity Theft, Hijacker, Tracking Threats, Malware, Worms, Rogue Anti-Spyware, Unwanted Software, Phishing, Popup, Bad Website gibi zararlılara karşı bilgisayarınızı korur
- Sisteminizi yavaşlatan yazılımları bulur
- 90.000 den fazla zararlı yazılımı hafızasında bulundurur ve bunlara karşı savunma yapabilir
- Alanının en hızlı casus yazılım programıdır
- Kullanımını kolaylaştıran bir arayüze sahiptir
- Windows XP, Vista ve 7 işletim sistemlerini destekeler


İndir : http://www.fullprogramlarindir.com/spyhu...indir.html
Orijinal Sitesi : http://www.spywaredefend.com/
3 – SUPERANTISPYWARE
SUPERAntiSpyware Free ücretsiz bir antispyware tarama yazılımıdır. Sisteminizde bulunan zararlı yazılımları tarama işlemi sonucunda bulup silebilmektedir. Spyware, Adware, Malware, Trojans, Dialers, Worms, KeyLoggers, HiJackers ve diğer zararlıları temizlemek konusunda başarılı bir programdır. Dilerseniz tarama işlemi içine bazı klasörleri dahil etmeyerek süreyi kısaltmanız da mümkündür. Programın eksik yönleri ise güncelleştirmelerin manuel yapılması, anlık değil tarama sonucunda zararlı yazılımları silebilmesi gibi professional sürümünde bulunan özellikleri barındırmaması sayılabilir.

İndir : http://www.gezginler.net/indir/superanti...-free.html
Orijinal Sitesi : http://www.superantispyware.com/
4 – MALWARE DEFENDER
Malware Defender, HIPS (Host-based Intrusion Prevention) olarak bilinen yani bir çeşit Saldırı Tespit ve Önleme programıdır. Programın amacı sisteminizi sürekli gözleyerek kötü niyetli aktiviteleri belirlemek, kötü niyetli yazılımların olası saldırıları durdurmak ve saldırının türünü kullanıcıya rapor etmektir. Malware Defender, biraz da ileri düzeydeki kullanıcılara hitap eden bir güvenlik programıdır.Malware Defender, işlem yöneticisi, çekirdek (kernel) modül yöneticisi, hooks detektörü, otomatik uygulama başlatma yönetimi, dosya yöneticisi ve kayıt editörünü sürekli izleyerek virüs, solucan (worms), truva atı (Trojans), adware, casus yazılım (spyware), keylogger, rootkit'lerin sisteminizde yapacağı değişikliklere karşı koruma sağlar.

İndir : http://www.gezginler.net/indir/malware-defender.html
5 – SPYWARE TERMINATOR
Spyware Terminator, ücretsiz, kolay kullanımlı ve etkili bir spyware kaldırma programıdır. Program sisteminizin arkaplanında çalışarak sürekli ve tam zamanlı olarak spyware, adware, keylogger, trojan horse, browser hijacker ve diğer bilgisayar zararlılarına karşı size koruma sağlamaktadır. Spyware Terminator gelişmiş ve hızlı bir tarama sistemine sahiptir. Zararlı gördüğü yazılımları sizin için karantinada bekletebilmektedir. Programın tanıyamadığı fakat zararlı gördüğü yazılımları incelemesi için program merkezine de gönderebilmektesiniz. Türkçe arabirime sahip Spyware Terminator sürekli güncellenen bir program, veritabanını otomatik olarak güncelleştirirseniz tüm yeni tehlikelere karşı da güvenliğinizi sağlamış olursunuz.

İndir : http://www.gezginler.net/indir/spyware-terminator.html
Orijinal Sitesi : http://www.spywareterminator.com/

6 – MALWAREBYTES ANTI MALWARE
Malwarebytes' Anti-Malware, kullanımı kolay, etkili ve popüler bir zararlı yazılım kaldırma aracıdır. Malwarebytes' Anti-Malware kendi teknolojisi ile zararlı yazılımları tespit eder, yokeder ve malware tehditini ortadan kaldırır. Malwarebytes' Anti-Malware çalışan her süreci izler ve bir zararlı yazılım daha tehdit oluşturmadan önüne geçer. Türkçe arayüzü ve kolay kullanımıyla bu alanda kullanabileceğiniz en iyi programlardandır.

İndir : http://www.gezginler.net/indir/malwareby...lware.html
Orijinal Sitesi : https://www.malwarebytes.org/
7 – NORALABS NORASCAN
Noralabs Norascan, sisteminizde zararlı yazılımları tarama ve kaldırmada ücretsiz, küçük ama etkili bir araçtır. Benzer uygulamalardan ayıran özelliği ise şüpheli yazılımları zararlı olup olmadığını doğrulayabilmesi.
• Bilinen ve bilinmelen zararlı uygulamaları tarama
• Kurulum sonrası yeniden başlatma gerektirmez
• Diğer güvenlik yazlımlarıyla uyumlu çalışma
• Windows güvenli modda tarama yapabilme
• Hızlı tarama motoru
• Otomatik güncelleme

İndir : http://www.gezginler.net/indir/noralabs-norascan.html
Orijinal Sitesi : http://www.noralabs.com/

We don't care what people think about us, we are proud of us, we not gonna change for anyone. I do not have own no website. No Contact. # KingSkrupellos # Cyberizm Digital Security Technological Turkish Moslem Army.Alinti
Rep Verenler: teo1 Ziyaretçi