Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
   
Konu: Care4Teen - Ebeveynler için Çocuk Keyloggeri
KingSkrupellos
*
avatar
Hacktivist
Durum: Çevrimdışı
Seviye Puanı: 55
Yaşam Puanı: 1,371 / 1,371
Deneyim: 87 / 100
Rep Sayısı: 2755
Mesaj Sayısı: 6309
Üyelik Tarihi: 21.08.2013
     
Yorum: #1
Care4Teen - Ebeveynler için Çocuk Keyloggeri
13.09.2013 19:51
Care4Teen çocuklarının internet üzerinde neler yaptığını merak eden aileler için geliştirilmiş başarılı bir ebeveyn kontrolü programıdır.

Aileler program yardımıyla kolayca çocuklarının bilgisayar başındayken hangi internet sitelerine girdiklerini ve hangi uygulamaları kullandıklarını kolayca görüntüleyebilirler.

Ayrıca ebeveynler çocukları için zararlı olduğunu düşündüğü siteleri engelleyerek, çocuklarının bu sitelere giriş yapmalarını engelleme şansına da sahiptirler.

Care4Teen'in güzel özelliklerinden birisi de her iki dakikada bir 10-15 saniyelik videolar kaydetmesidir. Bu sayede çocuklarınızın bilgisayar üzerinde yaptığı tüm hareketleri canlı olarak görüntüleyebilirsiniz.

Sonuç olarak Care4Teen, çocuklarının bilgisayar ve internet başında neler yaptığını merak eden ebeveynlerin kullanabilecekleri yararlı bir yazılımdır.

Not: Care4Teen'i kullanabilmek için çevrimiçi olarak kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekmektedir.

http://www.tamindir.com/care4teen/
We don't care what people think about us, we are proud of us, we not gonna change for anyone. I do not have own no website. No Contact. # KingSkrupellos # Cyberizm Digital Security Technological Turkish Moslem Army.Alinti1 Ziyaretçi