Konuyu Oyla:
  • Toplam: 5 Oy - Ortalama: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
   
Konu: Adobe Photoshop Cs6 Extended / Original English-Turkish
[email protected]
avatar
Kondom Mağduru
Durum: Çevrimdışı
Seviye Puanı: 26
Yaşam Puanı: 253 / 633
Deneyim: 33 / 100
Rep Sayısı: 123
Mesaj Sayısı: 865
Üyelik Tarihi: 05.05.2013
     
Yorum: #1
Adobe Photoshop Cs6 Extended / Original English-Turkish
31.07.2013 20:48
Adobe Photoshop Cs6 Extended / Original English-Turkish
Selamun Aleykum arkadaşlar;

Kurulum ve crackleme için güzelce bir döküman hazırlandı, gerek Türkçe gerek ingilizce sunum içine eklendi. Gerekse ayrı olarak crack paketi içersinde paylaşıldı.

100 satırlık bir kurulum metni hazırlandı, bunun üstüne yorumlarda yok key olmuyor, yok bunun lastiği kaçmış gibi yorumlara aldırış edilmeyecektir. Eğer kuruluma sadık kalırsanız kurulum bittiğinde teşekkür ediyor olacaksınız.

Gelelim cs5 sonrası programda neler var?

İçerik Duyarlı Yama:
Yamanızı oluşturmak için kullanılacak örnek alanı seçmenize olanak sunan İçerik Duyarlı Yama teknolojisiyle görüntülerinize kusursuz yamalar uygulayın.

Mercury Graphics Engine:
Sıvılaştırma ve Kukla Çarpıtma gibi temel araçlarla düzenleme yaparken sonuçları anında görün. Yeni Adobe Mercury Graphics Engine çözümüyle sunulan benzersiz hız ve hızlı yanıt verme performansı ile çalışmalarınızda akıcılığı yakalayın.*

Yeni ve yeniden yapılandırılmış tasarım araçları:
Üstün tasarımlarınızı daha hızlı biçimde yapın Yazma stillerini kullanarak tutarlı formatlar elde edin, vektör katmanlarını kullanarak vektör nesnelerine kontur uygulayın ve degradeler ekleyin, özel konturlar ve kesik çizgiler oluşturun, katmanlar için hızla arama yapın ve daha fazlasını keşfedin.

Yeni Bulanıklaştırma Galerisi:
Görüntü üzerinde kontroller içeren yepyeni basit kullanıcı arabirimini kullanarak fotoğraf tadında bulanıklaştırma efektleri oluşturun. Tilt-Shift efektleri oluşturun, her şeyi bulanıklaştırın, ardından tek bir odak noktasını netleştirin. Dilerseniz bulanıklığı birden fazla farklı odak noktasına yayın. Mercury Graphics Engine sisteminin anında sonuç verme özelliğinden yararlanın.*

Yepyeni Kırpma aracı:
Görüntüyü bozmayan yepyeni Kırpma aracını kullanarak görüntülerinizi daha hızlı ve kusursuz bir biçimde kırpın. Görüntülerinizi tuval üzerinde hızlı bir biçimde değiştirin ve düzenlemelerinizi Mercury Graphics Engine çözümü sayesinde canlı olarak görün.

Modern kullanıcı arabirimi:
Görüntülerinizi daha belirgin bir şekilde ortaya çıkaran koyu renkli arka plana sahip yepyeni ve şık bir arabirimle çalışarak daha iyi ve daha tutarlı bir düzenleme deneyimi sağlayan yüzlerce tasarım özelliğinden yararlanın.

Kolay anlaşılır video oluşturma:
Video çekimlerinizde güçlü Photoshop düzenleme özelliklerini kullanın. Çok iyi bildiğiniz çeşitli Photoshop araçlarını kullanarak video kliplerinizi kolaylıkla geliştirin ve kolay anlaşılır video araç seti yardımıyla filmler hazırlayın.

Hazır ayar taşıma ve paylaşma:
Hazır ayarlarınızı, çalışma alanlarınızı, tercihlerinizi ve ayarlarınızı kolaylıkla taşıyarak Photoshop yazılımını tüm bilgisayarlarda aynı şekilde kullanın, ayarlarınızı paylaşın ve eski sürümlerde yaptığınız özelleştirmeleri Photoshop CS6’ya geçirin.

Uyarlanabilir Geniş Açı:
Panorama çekimlerinde veya balıkgözü ya da geniş açılı objektiflerle yapılan fotoğraf çekimlerinde eğri görünen nesneleri kolaylıkla düzeltin. Yeni tuval üzeri araçlar birbirinden farklı objektiflerin teknik özelliklerini kullanarak eğrilikleri otomatik olarak düzeltirken, Mercury Graphics Engine çözümü sonuçları anında görebilmenizi sağlar.

Arka Planda Kaydetme:
Yüklü Photoshop dosyalarınız arka planda kaydedilirken çalışmalarınıza devam etmenizi sağlayan geliştirilmiş performans sayesinde üretkenliğinizi en üst düzeye taşıyın.

Otomatik kurtarma:
Otomatik kurtarma seçeneğini arka planda çalıştırarak düzenlemelerinizi kaydederken çalışmalarınıza devam edin. Bu özellik sayesinde, her 10 dakikada bir çalışmanızın bir kopyası kaydedilir ve sistemde beklenmeyen bir kapanma olduğu durumlarda işleriniz kurtarılır.

Geliştirilmiş otomatik düzeltmeler:
Görüntülerinizi geliştirilmiş Otomatik Eğriler, Seviyeler ve Parlaklık/Kontrast kontrolleriyle güçlendirin. Ayarlamalar yapmak için daha iyi bir başlangıç noktası sağlamak üzere yerleşik olarak sunulan elle rötuşlanmış binlerce görüntü bilgisinden faydalanın.

Adobe Photoshop Camera Raw 7 eklentisi:
Geliştirilmiş işleme ve kontrol setiyle JPEG ve raw dosyalarınızdaki tüm incelikleri ortaya çıkarın, gölgelerdeki zengin ayrıntıları kaybetmeden görüntülerdeki her ayrıntıyı gözler önüne serin ve daha fazlasını keşfedin.

Kullanıcılardan esinlenerek geliştirilen onlarca yenilik:
Kaynağı Photoshop kullanıcılarının Facebook, Twitter ve diğer sosyal paylaşım ağları üzerinden önerdiği fikirlere dayanan yaratıcılık ve üretkenliğe yönelik 65’i aşkın yepyeni geliştirme sayesinde zamandan kazanın.

Cilt tonuna duyarlı seçimler ve maskeleme:
Cilt tonlarını kolayca düzeltmenizi veya korumanızı sağlayan kusursuz seçimler ve maskeler oluşturun, yüz veya saç gibi karmaşık görüntü öğelerini kolaylıkla seçin ve daha fazlasını keşfedin.

Devrim yaratan aşınabilir fırçalar:
Kullandıkça körleşen çizim uçlarıyla daha doğal ve gerçekçi çizimler yapın. Uçları körleşmiş ve sivriltilmiş füzen veya pastel boyalar kullanarak farklı efektler yaratın ve sık kullandığınız körleşmiş uçları hazır ayar olarak kaydedin.

Komut Dosyalı Desenler:
Yeni Komut Dosyalı Desenler özelliğiyle daha hızlı bir şekilde geometrik desen dolguları oluşturun.

Adobe mobil uygulamalarıyla uyumluluk:
Adobe Touch Uygulamaları ve Photoshop yardımcı uygulamaları (ayrıca satılır) ile yaratıcılığınızı Photoshop CS6’nın ötesine taşıyın. Kullanımı kolay dokunmatik ekran özellikleriyle çok çeşitli yaratıcı görevde kusursuzluğu yakalayın.‡

İçerik Duyarlı Taşıma:
Seçili bir nesneyi görüntünüzde başka bir alana taşıdığınızda veya genişlettiğinizde İçerik Duyarlı Taşıma özelliğinin nesneyi sihirli bir şekilde yeniden oluşturup karıştırarak muhteşem bir görsel sonuç sunduğunu göreceksiniz.

Daha fazla kamera modeli desteği:
Hemen her kameradan alınan görüntüler için Adobe Photoshop Camera Raw 7 eklentisini kullanın. Eklenti, 350’den fazla kamera modelini desteklemektedir.


10 bit koyu renk desteği:
10 bit monitör desteği sayesinde görüntülerinizin bir film karesinde nasıl görüneceği hakkında net olarak fikir alın. Yalnızca çektiğiniz piksellere bakın, renk taklitlerini azaltın veya ortadan kaldırın ve konturlama ya da şeritleme işlerini azaltın.

3B LUT desteği:
Film görüntülerinizi Adobe SpeedGrade™ uygulamasını da içeren 3B arama tabloları (LUT) ile daha kolay rötuşlayın. İşlenmemiş renk verilerinde ufak tefek düzeltmeler yapmanız gerektiğinde açabileceğiniz renkli LUT’lere bakın.

Yazma stilleri:
Tek bir tıklatmayla seçili karakterlere, satırlara veya metin paragraflarına format uygulamanıza olanak sunan yazma stillerini kullanarak zamandan kazanın ve tutarlı bir görünüm oluşturun.

Vektör katmanları:
Vektör katmanlarının yardımıyla konturlar uygulayın, hatta vektör nesnelerine degradeler ekleyin.

Daha net vektör görüntüleri oluşturma:
Vektör nesnelerinin kenarlarını piksellere göre hizalamak için bir kez tıklatarak daha net resimler oluşturun.


Özel konturlar ve kesik çizgiler:
Özel konturları ve kesik çizgileri kolayca oluşturun.

Katman arama:
Katma arama özelliklerini kullanarak gereken katmanı kolayca bulun.

Işık Efektleri Galerisi:
Yeni 64 bit Işık Efektleri Galerisiyle üstün bir performans sağlayın ve daha iyi sonuçlar alın. Mercury Graphics Engine sistemiyle desteklenen eklenti, ışıklandırma geliştirmelerinizi görselleştirmenizi kolaylaştıran tuval üzeri kontroller ve önizleme seçenekleri sunar.*

Yağlı Boya filtresi:
Mercury Graphics Engine ile desteklenen Yağlı Boya filtresiyle çalışmanızı bir anda mükemmel bir tabloya dönüştürün. Fırçanızın stilini, yönünü ve ışık parlaklığını kontrol ederek üstün bir görüntü yakalayın.

Pistole uçları:
Akıcı ve yaşayan kontroller ve boya parçacıklarını kullanarak gerçekçi pistole efektleri oluşturun.


Yeni boyama hazır ayarları:
Gerçekçi boyama efektleri oluşturmak için iyi birer başlangıç noktası niteliğindeki yeni hazır ayarlarla boyama işlerinizi kolaylaştırın.

Özellikler paneli:
Maskeleriniz, düzenlemeleriniz ve video katmanlarınıza ait özellikleri hızlı bir biçimde güncellemenizi sağlayan, bağlam duyarlı Özellikler paneliyle zamandan kazanın.

Adobe Bridge CS6:
Adobe Bridge CS6 yazılımını kullanarak ortamlarınızı görsel olarak düzenleyin ve yönetin. Bu entegre uygulamanın platformlar arası 64 bit desteğiyle sunduğu hızlı performanstan yararlanın.

Yeniden tasarlanan Adobe Mini Bridge:
Şık bir film şeridi biçiminde yeniden tasarlanan Adobe Mini Bridge uygulamasında görüntülerinize ve belgelerinize daha hızlı ve kolay biçimde erişin.

Geliştirilmiş TIFF desteği:
Çok çeşitli TIFF dosyalarıyla çalışın. Geliştirilmiş TIFF desteği, daha üstün bit derinlikleri ve daha büyük dosya boyutlarına olanak sunar.

Otomatik yeniden örnekleme:
Bir görüntüyü yeniden boyutlandırırken mükemmel sonuçlar alın. En iyi yeniden örnekleme yöntemi otomatik olarak seçilidir.

Dolgu metni:
Yazma aracıyla çalışırken "Lorem ipsum" dolgu metnini ekleyerek zamandan kazanın.

Daha fazla maksimum fırça sayısı:
Düzenleme ve boyama işlemlerinizi boyutları 5000 piksele kadar arttırılmış fırçalarla gerçekleştirin.


Sistem Gereksinimleri:
Intel® Pentium® 4 veya AMD Athlon® 64 işlemci
Microsoft® Windows® XP* Service Pack 3 veya Windows 7 Service Pack 1
1 GB RAM
Yükleme için 1 GB kullanılabilir sabit disk alanı, yükleme sırasında ise ilave boş alan gerekir (çıkarılabilir flash depolama aygıtlarına yüklenemez)
16 bit renkli 1024x768 ekran (1280x800 önerilir) ve 256 MB VRAM (512 MB önerilir)
OpenGL 2.0 özellikli sistem


Tıkla İndir Turbobit

Konunun göreceği ilgiye göre turbobit.net premium indirme linkini verebilirim.
#H4CK4L
*
avatar
#R00T
Durum: Çevrimdışı
Seviye Puanı: 43
Yaşam Puanı: 1,055 / 1,055
Deneyim: 23 / 100
Rep Sayısı: 1071
Mesaj Sayısı: 3038
Üyelik Tarihi: 04.05.2013
      
Yorum: #2
Cvp: Adobe Photoshop Cs6 Extended / Original English-Turkish
31.07.2013 22:33
Eline sağlık Smile)

Çocukken her akşam yatmadan önce Tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim.
H4Sec
*
avatar
Yarbay
Durum: Çevrimdışı
Seviye Puanı: 12
Yaşam Puanı: 26 / 298
Deneyim: 93 / 100
Rep Sayısı: 64
Mesaj Sayısı: 193
Üyelik Tarihi: 06.05.2013
     
Yorum: #3
Cvp: Adobe Photoshop Cs6 Extended / Original English-Turkish
01.08.2013 18:25
Eline sağlık başkan Smile
deneyimsizdenek
*
avatar
Teğmen
Durum: Çevrimdışı
Seviye Puanı: 1
Yaşam Puanı: 0 / 0
Deneyim: 0 / 100
Rep Sayısı: 0
Mesaj Sayısı: 1
Üyelik Tarihi: 05.07.2013
     
Yorum: #4
Cvp: Adobe Photoshop Cs6 Extended / Original English-Turkish
10.08.2013 12:05
Yaklaşık 5 saatte iniyor.Ama değer.Deneyelim.Saol1 Ziyaretçi